Zamknij
REKLAMA

W Uniejowie działa gabinet rehabilitacji i masażu. W czym pomogą?

10:47, 13.09.2021 | Materiał promocyjny
Skomentuj W ofercie gabinetu Magnat w Uniejowie znajdziemy masaże sportowe, lecznicze oraz relaksujące oraz zabiegi fizoterpautyczne.

W Uniejowie na ulicy Bogumiła 29 działa profesjonalny gabinet masażu i rehabilitacji. W salonie Magnat  można skorzystać z masażu leczniczego i relaksującego czy ćwiczeń usprawniających.  W jakich schorzeniach i dolegliwościach pomogą w salonie?

Jakie zabiegi w ofercie salonu Magnat w Uniejowie?

Pacjent zgłaszający się do gabinetu rehabilitacji liczy na szybką pomoc, kiedy cierpi na różnego rodzaju bóle kręgosłupa. Ból może mieć wiele przyczyn w zależności od lokalizacji i rodzaju dolegliwości, dlatego tak ważna jest wizyta u specjalisty, jakim jest fizjoterapeuta. Różnicę pacjenci odczują już po pierwszej wizycie - mówi fizjoterapeutka Magdalena Musiał i zachęca do telefonicznych zapisów na konkretne terminy - tel. 726100152.

Magnat zajmuje się profesjonalnym leczeniem kręgosłupa! Pomoże w schorzeniach takich jak: ograniczenia ruchu głowy, stawów biodrowych, stawów ramiennych, barku/stawów kolanowych/ skokowych, bóle szyi, napięcie w okolicy ramion, drętwienie rąk, rwy barkowe i rwy kulszowe, krzywa miednica, bóle całego kręgosłupa, łokieć tenisisty, lumbago, przepuklina, korzonki, porażenia nerwów, przykurcze oraz wiele innych schorzeń.

Poprzez szczegółowy wywiad i badanie funkcjonalne szukamy przyczynę bólu kręgosłupa. Skutek, który najczęściej jest widoczny po wykonaniu kilku testów wskazuje i określa główną przyczynę powstałego bólu Rozpoczęcie terapii odbywa się w każdym etapie bólu kręgosłupa. Przyjmujemy pacjentów w fazie ostrej jak również w początkach objawów klinicznych.

W zakresie usług gabinetu znajduje się:

rehabilitacja, fizjoterapia, terapia manualna, suche igłowanie, masaże lecznicze, terapia przeciwbólowa, terapia punktów spustowych, masaż tkanek głębokich, masaż bańką chińską, masaż dla kobiet w ciąży, drenaż limfatyczny, relaksujące masaże: masaż gorącymi kamieniami, masaż masłem shea, masaż olejkami owocowymi, kwasem hialuronowym, olejem jojoba, arganowym, masaż twarzy i dekoltu woskiem pszczelim. Wykwalifikowany personel wykona także masaże sportowe,zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała.

Pacjentów na pewno mile zaskoczą przystępne ceny oraz rabaty i gratisowe zabiegi. Wszystkich zainteresowanych Salon Magnat Magdalena Musiał zaprasza od poniedziałku do soboty na ul. Bogumiła 29 w Uniejowie (wejście obok sklepu z farbami) . Kontakt telefoniczny pod numerem tel.726 100 152

 

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%