Zamknij
REKLAMA

Wypełnij ankietę. Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu pisze pracę o Uniejowie

08:35, 15.04.2021 | M.K
Skomentuj Fot. Michał Kubacki (wszelkie prawa zastrzeżone).

Wiktoria Pawlak, Studentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu prosi o wypełnienie krótkiej ankiety skierowanej do mieszkańców Uniejowa. Bezpośrednie przeprowadzenie ankiet w czasie pandemii jest utrudnione, stąd prośba studentki do mieszkańców o pomoc za pośrednictwem naszego portalu.

Wzięcie udziału w ankiecie pozwoli na zebranie danych do pracy licencjackiej pt. ,,Wpływ PGK Termy Uniejów na rozwój gminy''. W ankiecie odpowiemy m.in. na pytania: ,,W jakie obszary według Pani/Pana gmina powinna zainwestować więcej środków"?, ,,Jakie inwestycje są najbardziej potrzebne w gminie"? czy ,,Czy Pani/Pana zdaniem gmina Uniejów jest atrakcyjna turystycznie"?

Ankieta znajduje się w linku poniżej. Badanie jest całkowicie anonimowe, a jego wypełnienie zajmie nie więcej niż 5 minut.

Ankieta - wypełnij online

[ZT]3579[/ZT]

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (6)

PrawdaPrawda

3 0

Po pytaniach w ankiecie, właściwie to dla zwykłego człowieka niewiele się zmieniło: -brak domu seniora, brak oferty kulturalnej, brak nowych lekarzy specjalistów, brak nowego miejskiego przedszkola, brak ochrony środowiska śmieci i kopciuchu ( tynk przy urzędzie aż ciemny od sadzy), brak częsty wody niesprawny system wodociągów, brak orlika i bezpłatnych otwartych obiektów sportowych, brak rewitalizacji centrum , brak nowoczesnego urzędu miasta z windą dla osób starszych, brak szkół na niskim poziomie oferta edukacyjna.

Wpływ Term czysto komercyjny i konsumpcyjny z nastawieniem dla niewielkiego grona sklepikarzy, urzędników i sowitych pensji zarządu 10:50, 16.04.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

za co za co

1 1

Pensja Prezesa w okolicach 30tyś złotych miesięcznie, czy to prawda ?
a jeszcze... ile członkowie zarządu i kierownicy z nagrodami i premiami, to się musiało długami skończyć.
Oby Burmistrz coś wymyślił wielu przedsiębiorców uwierzyło w Uniejów i zainwestowało i liczy na turystykę i turystów, a teraz przy mocnej konkurencji Poddębic...
Inaczej Uniejów bankrut.
12:14, 17.04.2021


HahusiaHahusia

2 0

Nie można pominąć również szalonych rautów dla polityków i urzędników, imprezki z celebrytami, koncerty i wywiady w telewizji. Wyjazdy promocyjne na targi turystyczne nawet na daleką Syberię.
Żyła złota to wtedy były Termy Uniejów.

11:09, 16.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EE

2 0

Jest jak było dziura. Trochę chodnika przy monopolowym wymienili i kilka nowych lamp. I ostatnio przeszklona mała kładka.
W sumie jak od 2007, ponad 14 lat Term niewiele. 08:55, 17.04.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

do okulistydo okulisty

0 0

Szkoda, że nie ma okulisty może widziałbyś lepiej 10:16, 17.04.2021


tata

1 0

nawet nie ma okulisty ani jednego ... trzeba jeździć do
większego miasta powiatowego ( sic Poddębic ) 11:55, 17.04.2021


REKLAMA
0%