Zamknij
REKLAMA

W Pizzerii Pico Bello ponownie otwarto ogródek restauracyjny

13:38, 18.05.2021 | M.K
Od soboty 15 maja pizzeria ponownie została otwarta dla gości. Na początek otwarty został ogródek restauracyjny.

Pizzeria ,,Pico Bello" to miejsce, w którym można zjeść nie tylko znakomitą pizzę, ale również dania obiadowe, desery i fast-food. Od soboty 15 maja pizzeria ponownie została otwarta dla gości. Na początek otwarty został ogródek restauracyjny.

Pizzeria ,,Pico Bello" to miejsce, w którym można  zamówić nie tylko znakomitą pizzę, ale również dwudaniowy obiad w rewelacyjnej  cenie (od poniedziałku do piątku). Wszystkie dania oferowane są na miejscu oraz na wynos. 

'''Oczywiście w trosce o bezpieczeństwo gości dostosowaliśmy się do nowych wymagań sanitarnych, stąd większe odległości między stolikami, płyn do dezynfekcji dla klientów oraz ogródek na zewnątrz.


Z końcem maja, zgodnie z obowiązującymi zapowiedziami rządu, będzie można otworzyć również sale dla gości w restauracjach. Obowiązywały będą jednak limity.


Na zewnątrz czeka na gości ogródek, w którym można bezpiecznie zjeść pizzę oraz inne dania z karty.

Jeśli ktoś nie ma czasu gotować ani przyjść do restauracji, może danie dnia lub pizzę zamówić także z dostawą do domu.


Warto zwrócić uwagę nie tylko na obiady dnia w super cenie, ale także na dania z karty czy popularną, wyrabianą na miejscu znakomitą pizzę. 

Pizzeria Pico Bello zlokalizowana jest w Uniejowie na ul. Sienkiewicza 18a. Dania na wynos mozna zanówić pod numerem tel.885 325 050

[ZT][/ZT]

 

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%