Robotnik drogowy

Nr oferty: StPr/22/0277Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Dąbska 55, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Prace przy budowie dróg.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania dodatkowe
    Zawód:
    • Pomocniczy robotnik drogowy
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Może być osoba do przyuczenia.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: GENERAL BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Dąbska 55, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
        Osoba do kontaktu: Emilia Pietrzak
        Numer telefonu: 661 706 270
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: brak
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Prace pomocnicze przy obróbce kamienia oraz montażu.
        StPr/22/0378
        data rozpoczęcia pracy od 22.08.2022
        wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

        Zadania: • obsługa klientów przy ladzie mięsnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • dbanie o czystość w miejscu pracy
        StPr/22/0368
        data rozpoczęcia pracy od 10.08.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        pracownik pralni
        StPr/22/0304
        data rozpoczęcia pracy od 21.06.2022

        POMOC KUCHENNA
        StPr/22/0305
        wynagrodzenie od 1 565 PLN

        prace biurowe
        StPr/22/0302
        data rozpoczęcia pracy od 20.06.2022

        Prace przy budowie dróg.
        StPr/22/0277
        data rozpoczęcia pracy od 08.06.2022

        kelner- recepcjonista
        StPr/22/0227
        data rozpoczęcia pracy od 05.05.2022
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        sprzedawca
        StPr/22/0200
        data rozpoczęcia pracy od 26.04.2022

        spedytor
        StPr/22/0185
        data rozpoczęcia pracy od 21.04.2022