Kucharz

Nr oferty: StPr/22/0432Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Gotowanie i organizacja pracy w restauracji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 11.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 050 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
    Zawód:
    • Kucharz* (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 0, [cbop.i18n.stazSerializer.miesiace]: 3)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Umiejętność gotowania i organizacji pracy w restauracji.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Polna 9, 99-200 Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Wioletta Łuczak
      Numer telefonu: 436782022
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy z PUP Poddębice
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Zadania: • obsługa Klienta na sali sprzedaży • obsługa kasy fiskalnej • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów • prace porządkowe Wymagania: • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym • ważne badania sanitarne
      StPr/22/0462
      data rozpoczęcia pracy od 30.11.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Praca na budowie na terenie województwa łódzkiego.
      StPr/22/0438
      data rozpoczęcia pracy od 20.10.2022

      Gotowanie i organizacja pracy w restauracji.
      StPr/22/0432
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2022
      wynagrodzenie od od 3 050 PLN