Rzeźnik/masarz

Nr oferty: StPr/19/0603Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sienkiewicza 18, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: - rozbiór mięsa wieprzowego - produkcja wędlin - przestrzeganie zasad BHP
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie na danym stanowisku.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: P.H.U. "KOMA" Marek Komajda
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Sienkiewicza 18, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Aneta Białczak
      Numer telefonu: 781 67 60 90
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Wydawanie śniadań, obsługa gości indywidualnych, obsługa imprez rodzinnych i firmowych. Obsługa kasy fiskalnej.
      StPr/19/0606
      data rozpoczęcia pracy od 26.11.2019
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

      Obsługa systemu hotelowego i kasy fiskalnej. Meldowanie i wymeldowanie gości, rozliczanie gości, przyjmowanie opłat, wysyłanie e-maili.
      StPr/19/0607

      Przygotowywanie potraw wg menu
      StPr/19/0608
      data rozpoczęcia pracy od 25.11.2019

      Dostarczanie towarów.
      StPr/19/0601
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2019
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      - przygotowywanie potraw - dbanie o jakość potraw - przestrzeganie zasad PHP
      StPr/19/0602

      - rozbiór mięsa wieprzowego - produkcja wędlin - przestrzeganie zasad BHP
      StPr/19/0603