koordynator robót budowlanych

Nr oferty: StPr/20/0261Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Nadzór nad pracownikami budowy, nadzór nad jakością wykonywanych prac budowlanych. Zarzadzanie zasobami ludzkimi. Prowadzenie dokumentacji budowlanej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Barona 10/10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Maciej Kochanek
    Numer telefonu: 427141271
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie +cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Prace pomocnicze na budowie.
    StPr/20/0078
    data rozpoczęcia pracy od 01.03.2020
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Praca przy wznoszeniu nowych budynków.
    StPr/20/0079

    sprzedawca
    StPr/20/0072
    data rozpoczęcia pracy od 19.02.2020
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    utrzymanie czystości na powierzonym obiekcie. Praca będzie związana ze sprzątaniem i utrzymaniem w czystości pomieszczeń toalet ogólnodostępnych; myciem koszy na śmieci. Kontakt ze stosowanymi środkam
    StPr/20/0063
    data rozpoczęcia pracy od 02.03.2020

    Nadzór nad pracownikami budowy, nadzór nad jakością wykonywanych prac budowlanych. Zarzadzanie zasobami ludzkimi. Prowadzenie dokumentacji budowlanej
    StPr/20/0261
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    pomoc kucharza
    StPr/20/0034
    data rozpoczęcia pracy od 24.01.2020

    Przygotowanie oraz obsługa imprez okolicznościowych, obsługa gości indywidualnych.
    StPr/20/0018
    data rozpoczęcia pracy od 20.01.2020

    sprzedawca
    StPr/20/0011
    data rozpoczęcia pracy od 14.01.2020