pomoc kuchenna

Nr oferty: StPr/20/0353Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów , przygotowanie warzyw i owoców (obieranie, krojenie) , pomoc w wykonaniu różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 19.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Sprawność fizyczna
    • dyspozycyjność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych. Praca w dni wolne.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Polna 9, 99-200 Poddębice, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Wioletta Łuczak
      Numer telefonu: 436782022
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów , przygotowanie warzyw i owoców (obieranie, krojenie) , pomoc w wykonaniu różnego rodzaju potraw zgodnie z poleceniem kucharza
      StPr/20/0352
      data rozpoczęcia pracy od 19.10.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      StPr/20/0353

      Prace pomocnicze przy obróbce kamienia oraz montażu.
      StPr/20/0345
      data rozpoczęcia pracy od 12.10.2020
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN