Sprzedawca

Nr oferty: StPr/18/0693Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sienkiewicza 18, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: sprzedawanie towarów, wykładanie towarów na półki, kontrola przydatności prodóktów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 446 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa kasy fiskalnej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: P.H.U. "KOMA" Marek Komajda
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Sienkiewicza 18, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Aneta Białczak
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Termin: 781 676 090
      produkcja wędlin, ważenie przypraw, dbanie o bezpieczństwo i higienie pracy
      StPr/18/0707
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      pomoc w pracy kucharza dbanie o czystość i higienę pracy
      StPr/18/0696
      wynagrodzenie od od 2 446 PLN

      wykrawanie poszczególnych elementów ważenie wykrojonych elementów dbanie o czystość i higienę pracy
      StPr/18/0697
      wynagrodzenie od od 2 590 PLN

      sprzedawanie towarów, wykładanie towarów na półki, kontrola przydatności prodóktów
      StPr/18/0693

      Przyjmowanie dostaw, układanie towarów w magazynie, dbanie o czystość i porządek.
      StPr/18/0690

      Kierowania samochodem dostawczym, dostarczanie towarów do klienta, przestrzeganie zasad BHP
      StPr/18/0691

      Prace brukarskie
      StPr/18/0661
      data rozpoczęcia pracy od 26.10.2018
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN