Grafik komputerowy - montażysta

Nr oferty: StPr/19/0126Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Targowa 12a, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Projektowanie: materiałów reklamowych, opakowań, etykiet, ulotek folderów, przygotowanie wykrojników, skład i montaż pod druk offsetowy jak i cyfrowy, montaż reklam.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera
      • Zdolności manualne
      • prawo jazdy kat B
      • Znajomość pakietu Corel Draw
        Wymagania pożądane
        • Badania do pracy na wysokości
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Precyzja i dbałość o szczegóły [Umiejętność 1] : Znajomość pakietu Corel Draw w stopniu podstawowym
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Agencja Reklamowa "Studio W"
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Targowa 12a, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
          Osoba do kontaktu: Mateusz Własny
          Numer telefonu:
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Brak danych.
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście
          Przygotowywanie posiłków, przygotowywanie i wstępna obróbka artykułów spożywczych, utrzymywanie czystości
          StPr/19/0208
          data rozpoczęcia pracy od 12.04.2019
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          Sprzedaż artykułów spożywczych
          StPr/19/0202
          data rozpoczęcia pracy od 21.03.2019

          Przygotowywanie potraw wg menu
          StPr/19/0203
          wynagrodzenie od 2 250 - 2 800 PLN

          Wykonywanie prac pomocniczych w kuchni
          StPr/19/0204

          sprzedawca
          StPr/19/0192
          data rozpoczęcia pracy od 15.03.2019
          wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

          -Kierowanie samochodem dostawczym do 3,5 t -Dostarczanie towarów do klienta -Przestrzeganie zasad BHP
          StPr/19/0179
          data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
          wynagrodzenie od od 3 300 PLN

          - Wykrawanie i ważenie elementów - Dbanie o bezpieczeństwo i czystość w miejscu pracy
          StPr/19/0180
          wynagrodzenie od od 2 700 PLN

          kierowanie samochodem dostawczym o masie do 3,5 t, dostarczanie towarów do klientów, dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy, dobra organizacja
          StPr/19/0191
          data rozpoczęcia pracy od 05.03.2019
          wynagrodzenie od od 2 732 PLN

          sprzedawca
          StPr/19/0153

          sprzedawca
          StPr/19/0154