Zamknij
REKLAMA

Młodzi wędkarze na przedświątecznym spotkaniu uniejowskiej szkółki

23.29, 08.12.2022 . Aktualizacja: 11.37, 09.12.2022
REKLAMA

8 grudnia 2022 roku  odbyło się spotkanie przedświąteczne członków szkółki wędkarskiej działającej przy Kole Wędkarskim nr 16 w Uniejowie. Było ono nie tylko okazją do złożenia sobie życzeń, ale również rozmów na temat bezpieczeństwa nad wodą podczas zimowego okresu.

 

Spotkanie przedświąteczne członków szkółki wędkarskiej działającej przy Kole Wędkarskim nr 16 w Uniejowie połączone z życzeniami zorganizowali instruktorzy Tomasz Bartosik i Zbigniew Kuglarz.

Podczas spotkania poruszono także temat bezpieczeństwa nad wodą podczas zimy, m.in. jak zachowywać się na zamarzniętych zbiornikach wodnych .

Wręczone zostały upominki w postaci kalendarzy wędkarskich, które na pewno przydadzą się młodym miłośnikom wędkarstwa podczas szkoleń i amatorskiego łowienia ryb. Zawierają one bowiem m.in. okresy ochronne, wymiary i zdjęcia gatunków ryb.

Instruktorzy szkółki omówili z wędkarzami także zmiany w przepisach dotyczących wędkarstwa oraz plany działania na nadchodzący nowy rok.

Dołącz do nas na Facebooku!Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i fotorelacje. Jesteśmy tam, gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%