Promuj to ogłoszenie

Pracownik magazynu-spedytor

[email protected]

Nasza firma jest stabilnym partnerem biznesowym, o międzynarodowym zasięgu. Współpracownikom oferujemy możliwość rozwoju zawodowego. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik magazynu-spedytor. Miejsce pracy: Domanin Glaspo Sp. z o.o.

Obowiązki:
*Organizacja i rozliczanie transportu wyrobów gotowych
* Zarządzanie gospodarką magazynową zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami
* Przygotowywanie planów wysyłek
* Kompletowanie dokumentów dla przesyłek wychodzących
*Prowadzenie niezbędnej dokumentacji magazynowej i spedycyjnej
* ścisła współpraca z działem produkcji i sprzedaży
Od kandydata oczekujemy : umiejętności pracy w zespole, samodzielności,  zaangażowania, znajomości pakietu MS Office – Excel, dodatkowym atutem będą uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.  Oferujemy: pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, miłą atmosferę, możliwość rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia, Udział w Programie Ubezpieczeń Grupowych na preferencyjnych warunkach.CV prosimy kierować na adres: [email protected]