Promuj to ogłoszenie

Informatyk

[email protected]

Firma Glaspo sp. z o.o. jest stabilnym partnerem biznesowym, o międzynarodowym zasięgu. Współpracownikom oferujemy możliwość rozwoju zawodowego. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Informatyk.
Miejsce pracy Domanin/Grzegorzew

Zadania:
        •   Rozwiązywanie problemów dotyczących systemów informatycznych firmy

    •  Zarządzanie domenami oraz hostingami z poziomu panelu dostawcy usług

    •  Rozwijanie i utrzymanie bieżących wdrożeń serwisów internetowych

    •  Zarządzanie stroną  internetową

    •  Komunikatywność i umiejętność współpracy na różnych poziomach organizacji

    •  Wsparcie informatyczno-techniczne pracowników

Oferujemy: pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, miłą atmosferę, możliwość rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia, Udział w Programie Ubezpieczeń Grupowych na preferencyjnych warunkach.CV prosimy kierować na adres: [email protected]