Promuj to ogłoszenie

Zatrudnię menedżera hotelu

605Pokaż numer[email protected]

Zatrudnię menedżera

Hotel Olsza poszukuje osoby na stanowisko menedżera.
Podstawowymi zadaniami będą :
- prowadzenie i koordynowanie działań obiektu,
- organizacja i zarządzanie personelem,
- codzienny udział w życiu hotelu oraz obcowanie z klientem firmy,
- dbałość o jakość i dobry wizerunek hotelu,
- współpraca przy przedsięwzięciu mających na celu rozwój firmy.
Wymagania:
- doświadczenie w prowadzeniu hotelu lub na podobnym stanowisku,
- znajomość języka angielskiego i niemieckiego
- komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie,
- przygotowanie ofert konferencyjnych i handlowych.
Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- objęcie odpowiedzialnego stanowiska,
- samodzielność i dyspozycyjność.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres [email protected]