Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży

632Pokaż numer[email protected]

Sun Garden to jeden z największych producentów mebli, parasoli, poduszek ogrodowych oraz materacy w Europie. Jesteśmy międzynarodową, dynamicznie rozwijającą się firmą. Prężnie działamy na rynku od 25 lat zatrudniając w Polsce 2 500 osób.
Obecnie do Naszej centrali w Malanowie (pow. Turecki) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Malanów (pow. turecki)

Zakres obowiązków:

-Gromadzenie dokumentacji związanej z obsługą klienta: ofert, zamówień, potwierdzeń zamówień, umów,
-Potwierdzenia zamówień klienta, terminów dostaw, uzgodnienia przesunięć w realizacji zamówień, wyjaśnienie niezgodności w dostawach, wystawianie faktur korygujących,
-Wprowadzanie prognozy sprzedaży oraz kontrola stanów magazynowych wyrobów gotowych w systemie,
-Wprowadzanie zleceń wzorcowych do systemu oraz sporządzanie ofert zgodnie z wytycznymi sprzedawcy.

Wymagania:

-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
-Wykształcenie wyższe,
-Umiejętność pracy w zespole,
-Znajomość pakietu MS Office,
-Biegła znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
-Miłą atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole,
-Perspektywę rozwoju zawodowego w ramach Sun Garden,
-Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja @ sun-garden.pl lub dostarczyć osobiście do Działu Kadr. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod nr tel.: 63 289 89 13 lub 63 289 89 16.