Pomocnik brygadzisty na dziale Montażu mebli kontynentalnych

632Pokaż numer[email protected]

Sun Garden to jeden z największych producentów mebli, parasoli, poduszek ogrodowych oraz materacy w Europie. Jesteśmy międzynarodową, dynamicznie rozwijającą się firmą. Prężnie działamy na rynku od 25 lat zatrudniając w Polsce 2 500 osób.

Obecnie do oddziału w Malanowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK BRYGADZISTY na dziale Montażu mebli kontynentalnych
(Miejsce pracy: Malanów)

Wymagania:

- Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie),
- Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji mebli,
- Uprawnienia na wózki unoszące i podnośnikowe ? mile widziane
- Umiejętność rozwiązywania problemów w ramach swoich obowiązków,
- Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

Twoje obowiązki:

- Dostarczanie komponentów do linii produkcyjnej
- Bieżąca kontrola stanów komponentów na hali produkcyjnej
- Raportowanie niezgodności ilościowych, jakościowych, materiałowych
- Bieżące monitorowanie i korygowanie ustawień linii produkcyjnej
- Raportowanie brygadziście o problemach i awariach

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Miłą atmosferę pracy w zgranym i doświadczonym zespole,
- Perspektywę rozwoju zawodowego w ramach Sun Garden,
- Pracę w systemie 3-zmianowym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: @ lub dostarczyć osobiście do Działu Kadr. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod nr tel.: 63 289 89 13 lub 63 289 89 16.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: ? Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))?.