Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Mechanik maszyn szwalniczych

Data dodania: 2019-11-22 17:28:30ID: 2562

632Pokaż numer[email protected]

Sun Garden to jeden z największych producentów mebli, parasoli, poduszek ogrodowych oraz materacy w Europie. Jesteśmy międzynarodową, dynamicznie rozwijającą się firmą. Prężnie działamy na rynku od 25 lat zatrudniając w Polsce 2 500 osób.

Obecnie do oddziału w Malanowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik maszyn szwalniczych
(Miejsce pracy: Malanów)

Jeśli praca z ludźmi jest Twoją pasją, potrafisz przekonywać do swoich pomysłów, różnorodność wyzwań i swoboda działania jest tym czego oczekujesz, cechuje cię entuzjazm, energia i nieustanne poszukiwanie usprawnień a ciągłe zmiany to Twoje naturalne środowisko ? to dołącz do Nas!

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe techniczne lub zamiłowanie do tego typu napraw,
- Wiedza z zakresu mechaniki lub zmysł techniczny,
- Mile widziane doświadczenie w naprawie maszyn szwalniczych,
- Umiejętność obsługi komputera,
- Czynne prawo jazdy kat. B,
- Chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Stabilne zatrudnienie,
- Bezpłatny transport na trasach: Kawęczyn, Tuliszków, Władysławów, Turek, Przykona, Wyszyna, Goszczanów, Madalin, Brudzew, Ceków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja @ sun-garden.pl lub dostarczyć osobiście do Działu Kadr. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod nr tel.: 63 289 689 10 lub 63 289 89 16.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))?.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone