Promuj to ogłoszenie

Pomoc Kuchenna.

[email protected]

Czterogwiazdkowy Aparthotel Termy Uniejów poszukuje kandydatów na stanowisko
OBOWIĄZKI:zmywanie naczyń , obróbka warzyw, pomoc w prostych pracach kuchennych, zachowanie porządku na zapleczu kuchennym
WYMAGANIA: doświadczenie zawodowe na stanowisku pomocy kuchennej lub młodszego kucharza, komunikatywność, wysoka kultura osobista
doświadczenie przy obsłudze imprez okolicznościowych, bankietów i cateringu,
umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność
książeczka sanitarno-epidemiologiczna
OFERUJEMY
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia, atrakcyjne warunki finansowe, praca w prestiżowym miejscu z możliwością rozwijania swoich pasji kulinarnych w doskonale wyposażonej kuchni, szkolenia branżowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest Ventury sp. z.o.o sp. komandytowa, Plac Konesera 6 lok B, Warszawa. Szczegółowe informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych dostępne są na stronie www.aparthotel-termyuniejow.pl w zakładce Regulaminy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.