Promuj to ogłoszenie

ślusarz narzędziowy - Ostrzarz

632Pokaż numer[email protected]

Firma SUN GARDEN POLSKA w Malanowie zatrudni osobę na stanowisko:

Ślusarz narzędziowy - Ostrzarz

Obowiązki:

Przygotowywanie narzędzi produkcyjnych do obróbki drewna
Kontrolowanie i weryfikacja jakości narzędzi produkcyjnych
Regeneracja narzędzi do obróbki drewna
Ostrzenie narzędzi do obróbki drewna
Współpraca z wydziałem produkcyjnym w zakresie narzędzi i pomocy technicznej, dbałość nad terminowym zaopatrzeniem stanowisk w odpowiednie narzędzia
Raportowanie i zgłaszanie problemów techniczno-narzędziowych
Prace ślusarskie przy maszynach do obróbki drewna
Czyszczenie i konserwacja maszyn i narzędzi do obróbki drewna
Uczestnictwo w rozruchu maszyn i narzędzi do obróbki drewna
Uruchamianie nowych maszyn i narzędzi do obróbki drewna
Dokonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
Prowadzenie dokumentacji z przeglądów zgodnie z zaleceniami
Utrzymanie ruchu parku maszynowego
Opieka nad warsztatem narzędziowym
Wymagania:
Wykształcenie techniczne, preferowany zawód ślusarz narzędziowy, ślusarz precyzyjny, mechanik
Doświadczenie w pracy związane z przetwórstwem drewna -wskazane
Zdolności manualne
Doświadczenie na podobnym stanowisku - wskazane
Posiadanie wiedzy na temat obróbki drewna
Znajomość rysunku technicznego
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i skrupulatność
Umiejętność obsługi ostrzałek narzędzi do obróbki drewna
Oferujemy:
Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
Narzędzia do wykonywania powierzonych zadań;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] W temacie wiadomości prosimy o podanie stanowiska, na które kandydat aplikuje lub bezpośredni kontakt z Działem Kadr.