Zamknij
REKLAMA

Siatkarze zagrali w Turnieju im. Zbigniewa Dominiaka. Malanów najlepszy

16:40, 19.11.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
To już 17. Turniej im. Zbigniewa Dominiaka.

W sobotę 18 listopada na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Uniejowie rozegrano Halowy Turniej Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka. Zbigniew Dominiak "Klocek" to zmarły tragicznie w listopadzie 2009 roku - propagator sportu, w tym uniejowskiej siatkówki.

Po zaciętych rozgrywkach najlepsza okazała się drużna MKS Malanów, która pokonała w finałowym meczu drużynę Certo-Stal Koło 2:1. Trzecie miejsce w zawodach zajęła drużyna Ochocki Turek, która wygrała z Team Stare Miasto 2:0. W rozgrywkach, które tradycyjnie otworzył Jacek Dominiak, brat Zbigniewa, udział wzięło 11 drużyn: Certo-Stal Koło, Drink Team Kalisz, Drużyna Witonia, Poddębice Okolice, Leśne Tury Turek, Nadir Poddębice, MKS Malanów, Ochocki Turek, Victoria Zadzim,Team Stare Miasto, Wirtualni Zryw Dąbie.
Dla wielu drużyn to już kolejny udział w organizowanym cyklicznie turnieju. Jak podkreślają organizatorzy oraz Jacek Dominiak, z turnieju na turniej widać coraz wyższy poziom oraz zaangażowanie zawodników biorących udział w rozgrywkach.

[WIDEO]39[/WIDEO]

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone