2
08:56, 07.08.2017
Marcin Tybura zadebiutował w MMA w 2011 roku wygrywając turniej na Mistrzostwach Polski MMA które odbywały się w Chorzowie. Później został zwycięzcą turnieju M-1 Grad Prix 2013 oraz mistrzem M-1 Global wagi ciężkiej. Dzisiaj jest zawodnikiem Ultimate Fighting Championship (UFC), gdzie walczy z najlepszymi zawodnikami MMA na świecie.
11:32, 04.08.2017
Kolejna gra kontrolna MGLKS za nami. W czwartkowy wieczór nasi piłkarze po raz drugi w ciągu ostatnich dni stanęli do walki z zespołem Tulisii Tuliszków.
01:30, 29.07.2017
Kolejny sparing termalnych za nami
07:58, 26.07.2017
MGLKS Termy Uniejów pokonało w sparingowym meczu drużynę Zjednoczonych Rychwał 5:1.
07:56, 25.07.2017
Zapraszamy na pierwszy mecz sparingowy, który MGLKS Termy Uniejów zagra z występującą w Konińskiej Lidze Okręgowej drużyną Zjednoczeni Rychwał
2
12:30, 18.07.2017
Drużyna MGLKS Termy Uniejów rozpoczyna przygotowania do kolejnych rozgrywek w rundzie jesiennej łódzkiej klasy okręgowej. O plany na kolejny sezon, zmiany w drużynie zapytaliśmy trenera Mateusza Zajdla.
06:05, 15.07.2017
We wtorek 18 lipca do zajęć treningowych wracają zawodnicy MGLKS Termy Uniejów. Trener Mateusz Zajdel zaplanował cztery gry kontrolne, które odbędą się na boiskach w Uniejowie.
1
22:39, 09.07.2017
Od widowiskowego przejazdu bryczek ulicami miasta rozpoczęto niedzielne Zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi w Uniejowie. W czwartych zawodach o puchar Burmistrza Miasta Uniejów widzowie mogli oglądać zmagania zaprzęgów konnych na torze z przeszkodami.
10:31, 04.07.2017
Od widowiskowego przejazdu bryczek ulicami miasta rozpoczną się niedzielne Zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi.
09:39, 24.06.2017
24 czerwca po raz trzeci w Uniejowie odbył się bieg ekstremalny exTERMYnator. To ponad 11 km bieg, którego trasa przebiegała przez rzekę, błoto, rowy, przeszkody ustawione przez organizatorów.
15:26, 20.06.2017
24 czerwca po raz trzeci w Uniejowie odbędzie się bieg ekstremalny na około 9 km. Dokładny dystans oraz przebieg trasy zostają wyznaczone na kilka dni przed biegiem i nie są wcześniej ujawniane
2
14:17, 18.06.2017
Drużyna Term Uniejów pokonała dzisiaj na swoim boisku Stal Głowno 3:1. Dzięki temu nie czeka jej spadek i kolejny sezon zagra w Klasie Okręgowej.
3
17:03, 17.06.2017
Marcin Tybura pokonał w Singapurze na gali UFC Andreia Arlovskiego. Uniejowianin wygrał jednogłośnie na punkty.
19:20, 16.06.2017
W niedzielę na swoim boisku zmierzą się MGLKS Termy z drugim w tabeli zespołem Stal Głowno.
2
18:58, 16.06.2017
17 czerwca w Singapurze na gali UFC Fight Night 111 dojdzie do jednej z najbardziej prestiżowych walk w historii występów Polaków w UFC. Najwyżej notowany wśród polskich ciężkich uniejowianin Marcin Tybura (15-2) zmierzy się z legendą Andreiem Arlovskim (25-14).