Zamknij

Mimo dobrej gry przegrali z drużyną z Pabianic

21:43, 24.05.2017 M.K
Skomentuj

2:4 przegrała drużyna seniorów Termy Uniejów z PTC Pabianice w meczu rozegranym na boisku im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie.Mimo dobrej gry i prowadzenia w pierwszej połowie drużyna z Uniejowa nie wyniosła z tego meczu punktów.

Wtorkowy mecz rozegrany na własnym stadionie rozpoczął się dla naszej drużyny bardzo dobrze. Już w 3. minucie po strzale  Przemysława Sobolewskiego Termy prowadziły 1:0.  Niestety drużyna z Pabianic w 13 minucie wyrównała zdobywając efektowną bramkę.

Pod koniec pierwszej połowy termalni ponownie umieścili piłkę w siatce rywali, tym razem zdobywcą bramki dla gospodarzy był Piotr Matusiak.

Po 10 minutach drugiej połowy padła bramka wyrównująca. Kolejny celny strzał dla PTC  był w 80 minucie, po którym uniejowianie przegrywali 2:3. Termalni nie wykorzystali kilku szans na zdobycie bramek, co wykorzystali goście w ostatniej akcji meczu, strzelając w 94 minucie po szybkim kontrataku bramkę na 2:4 .

To niestety kolejny mecz bez punktów dla gospodarzy.  W najbliższą sobotę zawodników Term Uniejów czeka mecz na boisku lidera - w Zgierzu.