Zamknij
REKLAMA

Pierwsza konferencja na temat zdrowia w Uniejowie

17:28, 17.04.2018 | M.K
Skomentuj

Już w dniu 26 kwietnia 2018r. o godz. 17.45 w sali Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie przy ul. Zamkowej 2, odbędzie się konferencja zdrowotna, podczas której uczestnicy wysłuchają wykładu o bardzo wymownym tytule: ”Potęga pożywienia- Jesteśmy tym co jemy”.

„Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą wartością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby”. /Hipokrates/

Wykład poprowadzi Pani Bożena Schleicher, która jest Absolwentką Międzynarodowego Instytutu Makrobiotycznego w Kiental w Szwajcarii. Specjalistka w zakresie nauki o żywieniu. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w edukacji zdrowotnej, prowadzi autorskie kursy gotowania makrobiotycznego, seminaria i wykłady z zakresu zdrowia, zdrowego odżywiania, profilaktyki chorób przewlekłych oraz nowotworowych, promuje zdrowy styl życia, prowadzi autorskie wczasy edukacyjno-rekreacyjne. Opracowała nowatorski sposób łączenia w praktyce zasad makrobiotyki i medycyny chińskiej z terapią odkwaszania organizmu dr Renate Collier.  Jest dyplomowanym zielarzem TMC /Tradycyjna Medycyna Chińska/. 

Organizacja konferencji to inicjatywa grupy mieszkańców Powiatu Poddębickiego, która nawiązała współpracę z Fundacją na Rzecz Świadomego Życia. Fundacja aktywnie promuje działania na rzecz poprawy zdrowia społeczeństwa, popularyzacji aktywnego stylu życia i zmiany otaczającej rzeczywistości na sprzyjającą ludziom, którzy walczą o swoje marzenia,  zdrowie i uśmiech. 

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wykładu wiele niespodzianek, dzięki którym ten wiosenny wieczór będzie pełen uśmiechu i dobrej energii. Żyć Świadomie, to nie tylko zdrowie, nad którym priorytetowo się skupiamy, to również pozytywne nastawienie do życia i zasady, którymi chcemy się kierować – aby życie było długie, zdrowe i szczęśliwe. Dlatego właśnie promujemy taki styl życia- mówią Organizatorzy.  

Cegiełki w kwocie  20,00 zł można nabyć pod linkiem www.zyjswiadomie.pl lub pod numerem telefonu 603-403-241. 
Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
Kontakt do Organizatora: Anna Golińska tel. 792430470.

 

Krótko:
Konferencja na temat zdrowia
Kiedy: 26 kwietnia 2018r.godz. 17.45 ( czwartek)
Gdzie:  Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie przy ul. Zamkowej 2
Temat: ”Potęga pożywienia- Jesteśmy tym co jemy”.
Prelegent:  Bożena Schleicher
Cegiełki: 20 zł http://www.zyjswiadomie.pl/conference/potega_pozywienia/uniejow/140

 

(M.K)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone