REKLAMA

REKLAMA
12:44, 16.02.2018
Jeżeli już zaczynasz myśleć o rozliczeniu PiT 2017 , to bardzo rozsądnie. Im wcześniej usiądziesz i rozliczysz PiT 2017, tym większe prawdopodobieństwo, że rozliczysz je ruważnie i bezbłędnie. Pomoże Ci w tym na pewno dobry program PiT.
11:35, 08.02.2018
Zobacz najnowszą gazetkę Sklepów GROSZEK.
10:17, 09.01.2018
Wynagrodzenia z tytułu umów-zleceń najczęściej są ozusowane, co oznacza, że pomniejsza się je o składki na ubezpieczenia: emerytalne, rentowe, chorobowe i zdrowotne. Dodatkowo pracodawca opłaca również składkę wypadkową. Odlicza się od nich również zaliczkę na podatek dochodowy. Należności z tytułu umów o dzieło najczęściej nie są oskładkowane, ale podlegają opodatkowaniu.
10:16, 09.01.2018
Wszyscy pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę i większość zleceniobiorców – to grupy podlegające ubezpieczeniom społecznym: emerytalnemu, rentowemu, chorobowemu i wypadkowemu. W przypadku zleceniobiorców ubezpieczenie chorobowe jest dobrowolne. Łączny wymiar składek stanowi nieco ponad 20% wynagrodzenia brutto.
18:41, 14.12.2017
Jeśli regularne treningi na siłowni nie są ci obce, z pewnością słyszałeś o roli odżywek białkowych w uzyskaniu odpowiednich efektów. Zastanawiasz się, czy to dla ciebie? A jeśli tak, to po jakie odżywki sięgnąć, by zwiększyć wydajność swoich mięśni i zapewnić im dodatkowe źródło energii? Jednym z najważniejszych i najbardziej niezbędnych rodzajów suplementów dla wszystkich, którzy intensywnie trenują, jest BCAA. Co to za odżywka i jak ją przyjmować? Dowiedz się jak działają aminokwasy BCAA.
15:39, 06.12.2017
Podjęcie decyzji o zmianie pracy nigdy nie jest łatwe. Często nawet jeśli czujemy, że coś jest nie tak, kurczowo trzymamy się swojej posady w obawie przed bezrobociem. Przecież mamy na utrzymaniu rodzinę, mieszkanie i potrzebujemy ubezpieczenia. W takich chwilach jednak nie można zapominać o sobie. Jeżeli praca przestała dawać satysfakcję lub w jakiś sposób nas unieszczęśliwia, warto przemyśleć opcję znalezienia nowego stanowiska. Zrobienie ważnego kroku do przodu i podjęcie ryzyka może owocować niespodziewanie pozytywnym wpływem na nasze życie. Przestawiamy 6 sygnałów alarmowych, które powinny skłonić nas do przemyślenia zmiany dotychczasowej pracy.
15:35, 06.12.2017
Poszukiwanie wymarzonej pracy to bardzo poważna sprawa i należy się do niej dobrze przygotować. Kluczem do sukcesu jest odpowiedź na najbardziej fundamentalne pytania – co lubię robić i co robię dobrze oraz właściwe planowanie działań.
15:33, 06.12.2017
Praca - to z jednej strony pieniądze, dzięki którym możemy żyć, a z drugiej - nadanie życiu jakiegoś sensu. Są jednak takie momenty, kiedy trzeba pożegnać się z obecnym pracodawcą i zacząć szukać nowych ofert pracy. Pracuj.pl zwraca uwagę na 6 oznak wskazujących, że taki scenariusz może się zdarzyć.
00:00, 02.10.2017
Zbliża się sezon wyjazdów na święta do rodzinnych domów i wielu z nas czeka kilkaset kilometrów spędzonych w samochodzie. Rozsądnie jest zadbać o pojazd i przygotować go do trasy. Nie mamy wpływu na pogodę, jakość dróg i innych uczestników ruchu, ale możemy zatroszczyć się o własne auto. Co należy zrobić, by podróż przebiegła bez zakłóceń? Zapraszamy do lektury.
00:00, 18.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
REKLAMA
00:00, 29.08.2017
Zaskoczyła Cię awaria samochodu? Musisz go szybko naprawić, ale nie posiadasz wolnych środków? Skorzystaj z oferty firm pozabankowych, zaciągając szybką pożyczkę na naprawę pojazdu. Atrakcyjne warunki finansowania sprawiają, że warto rozważyć takie rozwiązanie.
00:00, 28.08.2017
Chcesz ubezpieczyć samochód i obawiasz się wysokiej składki OC z powodu sporego szacowanego przebiegu? Sprawdź, czy liczba pokonywanych kilometrów wpływa na kalkulację obowiązkowej polisy, a następnie dowiedz się, czy możesz jakoś na to wpłynąć.
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2018