REKLAMA

REKLAMA
00:00, 02.10.2017
Zbliża się sezon wyjazdów na święta do rodzinnych domów i wielu z nas czeka kilkaset kilometrów spędzonych w samochodzie. Rozsądnie jest zadbać o pojazd i przygotować go do trasy. Nie mamy wpływu na pogodę, jakość dróg i innych uczestników ruchu, ale możemy zatroszczyć się o własne auto. Co należy zrobić, by podróż przebiegła bez zakłóceń? Zapraszamy do lektury.
00:00, 18.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
00:00, 29.08.2017
Zaskoczyła Cię awaria samochodu? Musisz go szybko naprawić, ale nie posiadasz wolnych środków? Skorzystaj z oferty firm pozabankowych, zaciągając szybką pożyczkę na naprawę pojazdu. Atrakcyjne warunki finansowania sprawiają, że warto rozważyć takie rozwiązanie.
00:00, 28.08.2017
Chcesz ubezpieczyć samochód i obawiasz się wysokiej składki OC z powodu sporego szacowanego przebiegu? Sprawdź, czy liczba pokonywanych kilometrów wpływa na kalkulację obowiązkowej polisy, a następnie dowiedz się, czy możesz jakoś na to wpłynąć.
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone | 2017