Zamknij
REKLAMA

Marzysz o własnym domu? W Uniejowie powstaje nowe osiedle termalne

08:12, 11.01.2018 | M.K
Skomentuj
Tak będą wyglądały nowe domki w Uniejowie - wizualizacja.

W Uzdrowisku Termalnym Uniejów powstaje kolejna inwestycja będąca uzupełnieniem przestrzeni miejskiej oraz gotowym rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby tu zamieszkać. Pierwsze domki jednorodzinne z dostępem do uniejowskiej leczniczej solanki będą gotowe już na wiosnę tego roku.

Spółka "Termy Uniejów" wybudowała już osiedle bloków termalnych, którego mieszkańcy korzystają bez wychodzenia z domu z największego uniejowskiego skarbu , czyli wody solankowej, przy pomocy tzw. "trzeciego kurka" znajdującego się w łazience każdego z mieszkań. Na mapie Uniejowa powstało już 5 bloków z zastosowaniem takich rozwiązań technologicznych. 

Inwestorzy poszli jednak o krok dalej i proponują kolejne rozwiązanie, czyli nowe osiedle termalne, ale tym razem połączonych ze sobą domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, również z dostępem do uniejowskiej leczniczej solanki do celów kąpielowych oraz ogrzewaniem gazowym. Nowe osiedle z kompleksowym uzbrojeniem terenu, w bliskim sąsiedztwie lasu, ma liczyć 52 domki, a oddanie pierwszych domków planowane jest już na wiosnę 2018 roku.

Cena dużym atutem nowego osiedla. Tylko 3 tysiące za metr kwadratowy.

Dużym atutem nowego osiedla termalnego jest również cena. 3 tys. zł za m2 powierzchni użytkowej bez formalności związanych z pozwoleniem na budowę czy uzbrojeniem terenu. Wszystkie te działania znajdują się po stronie inwestora.


Fot. Pierwsze domki na nowym osiedlu termalnym gotowe będą już wiosną 2018 roku. Na zdjęciu budowa nowych domów w Uniejowie.


Wizualizacja nowych domków w Uniejowie - widok z zewnątrz.


Przykładowa wizualizacja wnętrza.


Przykładowa wizualizacja wnętrza.

Domki z użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej od 115 m2 do 123 m2, w zależności od opcji, będą posiadały oddzielny podjazd z jednym miejscem parkingowym dla mieszkańców oraz garaż. Cała powierzchnia działki to ok. 250 m2.

Wśród rozkładu pomieszczeń wewnątrz domu, na parterze przewidziano pomieszczenia o funkcji dziennej, w tym: kuchnię, spiżarnię, salon z wyjściem na taras i ogród, wc, kotłownię / pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Na piętrze zlokalizowano 3 pokoje, łazienkę oraz 2 garderoby. Każdy domek zostanie przykryty dachem dwuspadowym o konstrukcji drewnianej. Kolorystyka budynków zostanie utrzymana w spokojnych tonacjach z fragmentami ścian zrealizowanych jako okładzina z desek.

Więcej informacji o inwestycji można znaleźć na stronie http://domkitermalne.pl/.

(reklama)

(M.K)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone