Zamknij
REKLAMA

Zaklinacz Baniek czarował uniejowskie dzieciaki [VIDEO]

11:07, 03.12.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Dawid Siwiec podczas pokazu baniek mydlanych w szkole w Uniejowie.

1 grudnia uniejowską podstawówkę ze swoim pokazem odwiedził Zaklinacz Baniek. Dawid Siwiec zaprezentował uczniom niezwykły pokaz baniek mydlanych, podczas którego udowodnił, że robienie baniek to sztuka i niezwykła umiejętność.

Dawid Siwiec od 5 lat zajmuje się profesjonalnie organizowaniem i animacją różnego rodzaju imprez dla dzieci. W jego repertuarze znajdują się również pokazy baniek mydlanych, a część swojego programu miał okazję zaprezentować w piątek w Szkole Podstawowej w Uniejowie.
"Moja historia z bańkami zaczęła się kilka lat temu, ale naprawdę zachorowałem na nie 8 miesięcy temu po spotkaniu z Inną Biliaievą, która jest finalistką programu "MAM TALENT". To ona zaszczepiła we mnie bakcyla i pokazała, że bańki można przedstawić w całkowicie innej odsłonie. Bańki można robić dłońmi, połączyć je z dymem, ogniem. Dzięki niej tak naprawdę zacząłem swoją zabawę z bańkami" - mówi Dawid Siwiec, który wcześniej był przedstawicielem handlowym i dyrektorem w dużej firmie.

Jak zdradził nam Zaklinacz Baniek, do przygotowania tak skomplikowanego pokazu niezbędne są specjalne receptury i mieszanki płynów, z których powstają bańki mydlane. Samo przygotowanie pokazu wymaga wielogodzinnych treningów i odpowiednich warunków w pomieszczeniu, w którym odbywa się pokaz. Na to, czy bańki będą wychodziły ma wpływ wiele czynników zewnętrznych, w tym temperatura otoczenia czy obecność klimatyzacji. Wspaniały pokaz wywołał zachwyt wśród dzieci, które raz po raz powtarzały: "Czarodziej, prawdziwy czarodziej".
 

[WIDEO]40[/WIDEO]

 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone