Zamknij

Pokojowa

Nr oferty: StPr/24/0012Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Henryka Sienkiewicza 137, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Utrzymywanie czystości obiektu. Sprzątanie sali restauracyjnej, łazienek, pokoi dla gości, zmiana pościeli itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 12.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • operatywność
    • uczciwość
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Teresa Krajewska Gościniec "Nad Wartą"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Henryka Sienkiewicza 137, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
      Osoba do kontaktu: Teresa Krajewska
      Numer telefonu: 603 848 727
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Przygotowanie posiłków dla gości indywidualnych oraz grup zgodnie z recepturami.
      StPr/24/0181
      data rozpoczęcia pracy od 25.04.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      sprzątanie pokoi gościnnych, dbanie o estetyczne przygotowanie obiektu dla gości,
      StPr/24/0147
      data rozpoczęcia pracy od 04.04.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      obsługa kasy fiskalnej, obsługa gości, wydawanie posiłków, obsługa imprez
      StPr/24/0126
      data rozpoczęcia pracy od 25.03.2024

      przygotowywanie posiłków, wydawanie potraw, utrzymywanie porządku, dobieranie surówek, dekorowanie potraw
      StPr/24/0127

      obsługa klientów prowadzenie dokumentacji, obsługa komputera
      StPr/24/0083
      data rozpoczęcia pracy od 27.02.2024

      układanie kostki brukowej, prace związane z niwelacją terenu
      StPr/24/0067
      data rozpoczęcia pracy od 20.02.2024

      StPr/24/0068

      pomoc kuchenna
      StPr/24/0051
      data rozpoczęcia pracy od 07.02.2024
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Obsługa klienta w salonie optycznym. Pomoc w doborze i sprzedaż okularów.
      StPr/24/0018
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2024

      Obieranie warzyw, przygotowywanie surówek, zmywanie naczyń, utrzymywanie porządku oraz prace zlecone przez kucharza.
      StPr/24/0014
      data rozpoczęcia pracy od 12.01.2024