Zamknij

Doradca klienta

Nr oferty: StPr/24/0018Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta w salonie optycznym. Pomoc w doborze i sprzedaż okularów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
    • komunikatywność
    • miła aparycja
      Wymagania dodatkowe
      • Prawo jazdy kat. B
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Doświadczenie w handlu mile widziane.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Fiodor Griniewicz GTEST
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Spółdzielców 3, 62-510 Konin, powiat: m. Konin, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Fiodor Griniewicz
        Numer telefonu: 793 224 112
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        Przygotowanie posiłków dla gości indywidualnych oraz grup zgodnie z recepturami.
        StPr/24/0181
        data rozpoczęcia pracy od 25.04.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        sprzątanie pokoi gościnnych, dbanie o estetyczne przygotowanie obiektu dla gości,
        StPr/24/0147
        data rozpoczęcia pracy od 04.04.2024
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        obsługa kasy fiskalnej, obsługa gości, wydawanie posiłków, obsługa imprez
        StPr/24/0126
        data rozpoczęcia pracy od 25.03.2024

        przygotowywanie posiłków, wydawanie potraw, utrzymywanie porządku, dobieranie surówek, dekorowanie potraw
        StPr/24/0127

        obsługa klientów prowadzenie dokumentacji, obsługa komputera
        StPr/24/0083
        data rozpoczęcia pracy od 27.02.2024

        układanie kostki brukowej, prace związane z niwelacją terenu
        StPr/24/0067
        data rozpoczęcia pracy od 20.02.2024

        StPr/24/0068

        pomoc kuchenna
        StPr/24/0051
        data rozpoczęcia pracy od 07.02.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        Obsługa klienta w salonie optycznym. Pomoc w doborze i sprzedaż okularów.
        StPr/24/0018
        data rozpoczęcia pracy od 01.02.2024

        Obieranie warzyw, przygotowywanie surówek, zmywanie naczyń, utrzymywanie porządku oraz prace zlecone przez kucharza.
        StPr/24/0014
        data rozpoczęcia pracy od 12.01.2024