Kasjer

Nr oferty: StPr/18/0594Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Bojakowskiej 4, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, ekspozycja i wyłożenie oraz przyjęcie towaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • obsługa kasy fiskalnej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PHU "CARMEN" Łukasz Kubiak
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 62-700 Słodków-Kolonia 56H, powiat: turecki, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Marcin Pocztowski
      Numer telefonu: 790 728 511
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Zgłoszenia rezerwacji, meldowanie gości, przyjmowanie opłat, wystawianie rachunków
      StPr/18/0624
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2018
      wynagrodzenie od 2 100 - 2 500 PLN

      Przygotowywanie potraw,dbanie o konserwację wszelkich urządzeń kuchennych
      StPr/18/0625
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      prace biurowe
      StPr/18/0611
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Obsługa klienta, ekspozycja i wyłożenie oraz przyjęcie towaru
      StPr/18/0594
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN