Zamknij
REKLAMA

Rusza budowa Aparthotelu "Termy Uniejów"

17:35, 04.12.2017 | M.K
REKLAMA
4 grudnia 2017 roku Prezes Zarządu P.G.K. Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie Marcin Pamfil podpisał umowę na roboty budowlane z generalnym wykonawcą- firmą BUDIMEX S.A.

Aparthotel „Termy Uniejów” będzie pierwszym w Uniejowie tak nowoczesnym i wielofunkcyjnym kompleksem składającym się z części hotelowej, konferencyjnej i rekreacyjnej, mogącym przyjąć duże grupy biznesowe nawet do 400 osób. Jego budowa jest już przesądzona. 4 grudnia 2017 roku Prezes Zarządu P.G.K. „Termy Uniejów” Sp. z o.o. w Uniejowie Marcin Pamfil podpisał umowę na roboty budowlane z generalnym wykonawcą- firmą BUDIMEX S.A. z siedzibą w Warszawie. W imieniu generalnego wykonawcy umowę podpisali: Marek Janowski- dyrektor rejonu oraz Łukasz Liberski- dyrektor ds. handlowych.

Generalny wykonawca inwestycji został wyłoniony w toku przetargu nieograniczonego. Przedmiotem zadania, którego podjął się generalny wykonawca jest zaprojektowanie oraz wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją obiektu Aparthotelu „Termy Uniejów”z restauracją, częścią konferencyjną i usługami towarzyszącymi oraz infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu oraz kompletnym wyposażeniem i uruchomieniem obiektu wraz z pozwoleniem na użytkowanie i kategoryzacją obiektu jako Hotel ****. Łączna wartość inwestycji to 65.128.500,00 zł brutto.
Obiekt realizowany jest przez P.G.K. Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie przy współfinansowaniu przez prywatnych inwestorów lokujących środki finansowe w formie zakupu jednostek hotelowych. Termin całkowitego zakończenie inwestycji to 31 lipca 2019 roku. 

(Materiał prasowy)

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone