Zamknij
REKLAMA

Mikołaje opanowali Termy, czyli Mikołajki w Uniejowie

09:41, 07.12.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

6 grudnia 2017 r. w Uniejowie świętowano Mikołajki. Oprócz wspólnego ubierania choinek ustawionych przy kompleksie termalno-basenowym, dzieci w czapkach mikołaja mogły skorzystać ze zniżek na basenie oraz wziąć udział w animacjach i skorzystać z kącika fryzjerskiego, który znajdował się w klubie Nautilus.

Punktualnie o godzinie 12-ej rozpoczęto wspólne ubieranie choinek, w którym wzięły udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z Uniejowa, Wielenina, Wilamowa i Spycimierza oraz grupa z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy Społecznej w Czepowie. Na największym drzewku bombki zawieszali przedstawiciele władz samorządowych, jednostek gminnych, szkół i organizacji. Poświęcono także Bożonarodzeniową Szopkę, która tradycyjnie stanęła przy basenach termalnych. W żywej szopce, w której znajdują się zwierzęta z Zoo Safarii w Borysewie można zobaczyć między innymi wielbłąda, kozę oraz osła. Przy Termach pojawiło się także dwóch świętych Mikołajów, którzy rozdawali dzieciom słodkie prezenty.

Wszystkie dzieci, które miały czapkę mikołaja mogły skorzystać ze zniżek na wejście do kompleksu termalno-basenowego. Poza tym w klubie Nautilus zorganizowano kącik fryzjerski, malowanie twarzy oraz ozdabianie pierników. 
Warto zaznaczyć, że również w najbliższy weekend 9 i 10 grudnia, (w godz. 12-17) najmłodsi będą mogli odwiedzić klub Nautilus i skorzystać z podobnych atrakcji. Odbywały się one będą przy okazji Jarmarku Bożonarodzeniowego, który zorganizowany będzie obok uniejowskich basenów.


 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone