W ten weekend przy kompleksie termalno-basenowym w Uniejowie można poczuć przedsmak zbliżających się świąt. Dzięki organizowanemu od kilku lat Jarmarkowi Bożonarodzeniowemu, na specjalnych stoiskach można nabyć świąteczne smakołyki, rękodzieło, bożonarodzeniowe ozdoby oraz zjeść domowe pierogi, czy pieczonego oscypka z żurawiną.
W tym roku wystawcy, którzy mają swoje stoiska w Uniejowie oferują gotowe pomysły na prezenty, wyroby rękodzielnicze, ozdoby choinkowe, miody, chałwy, słodkości i sery. Można nabyć również ręcznie wykonywane zabawki, pięknie zapakowane ręczniki, czy swojskie przetwory, chleby i wędliny. Na miejscu można także zjeść prawdziwie świąteczne dania, które serwuje uniejowski bar lub poczuć góralskie smaki, dzięki stoisku z oscypkami.
Jarmark Bożonarodzeniowy przy Termach Uniejów można odwiedzić jeszcze dzisiaj od godziny 12.00 do 19.00.
Fot. Ręcznie lepione pierogi można spróbować oraz nabyć na jednym ze stoisk.
Fot. Na jarmarku można znaleźć gotowe pomysły na prezent. Na zdjęciu jedno ze stoisk uniejowskiego jarmarku.
3 0
Oscypki spod samiuśkich Tater! Grillowane z żurawiną , palce lizać. Jadłem, polecam!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu uniejow.net.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz