Zamknij
REKLAMA

GDP Squad z nowym teledyskiem. Zagrają na dziedzińcu Zamku w Uniejowie

09:14, 03.02.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Kamil Piątkowski

16 lutego na dziedzińcu Zamku w Uniejowie odbędzie się otwarty, kameralny koncert uniejowskiego GDP Squad. Podczas występu odbędzie się także uroczysta premiera nowego teledysku zespołu.

Już 16 lutego, GDP SQuAD zagra otwarty, kameralny koncert na dziedzińcu Zamku w Uniejowie, który będzie poprzedzony premierą teledysku "Broń". Muzykę do utworu skomponował: Marcin Jaśkiewicz "Żana" - gitarzysta GDP Squad, a autorem tekstu jest Jacek Gromek - wokalista GDP Squad. Materiał zdjęciowy do ich nowego klipu nakręcony został w minionym roku podczas różnych imprez kulturalnych, w których brali udział, m.in. podczas ich występu na Green Dream Festival w Białej Fabryce w Łodzi. 

Dodatkowo podczas koncertu, gorącą już atmosferę podgrzeje Adam Kozanecki - finalista programu MasterChef częstując gości "grzańcem" i gorącą czekoladą swojej receptury.


Fot. M.Kubacki

GDP SQuAD - to zespół istniejący od 2005 roku, prezentujący mieszankę reggae, funky, ska i rocka. GDP SQuAD ma na swoim koncie kilka znaczących osiągnięć na scenie ogólnopolskiej. W maju 2010 zespół zwyciężył w przeglądzie zespołów w Częstochowie, w którym nagrodą był występ na Reggae Day Festival, obok zespołów takich jak JAMAL, EASTWEST ROCKERS, CAŁA GÓRA BARWINKÓW. Niewątpliwym sukcesem zespołu jest również zwycięstwo w przeglądzie kapel rockowych Rock’n’Tur w Turku. Swoim występem w „Must Be The Music - Tylko Muzyka” wzbudził zachwyt jurorów, zbierając pochwały za dojrzałość, dobre brzmienie oraz teksty utworów zaprezentowanych podczas przesłuchań oraz półfinału od takich sław jak Kora, Łozo, Elżbieta Zapendowska czy Adam Sztaba. Ponadto podczas swojej działalności zespół supportował takie gwiazdy jak MALEO REGGAE ROCKERS, IRA, KULT, AKURAT, VARIUS MANX. 


Więcej info na SZAFA GRA.

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone