Zamknij
REKLAMA

Julitka nadal potrzebuje pomocy. Zobacz jak można pomóc

07:00, 14.06.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Na zdjęciu Julitka, która mimo choroby jest uśmiechnięta i bardzo dziękuje wszystkim, którzy pomagają jej w powrocie do zdrowia.

Jak już pisaliśmy wielokrotnie na naszym portalu potrzebna jest pomoc na leczenie Julitki Kowalskiej z Uniejowa, która od blisko roku walczy o odzyskanie zdrowia. U dziewczynki w sierpniu ubiegłego roku zdiagnozowano nowotwór złośliwy lewej nerki wraz z przerzutami do płuc (guz Wilmsa - stadium IV).

Obecnie prawie 6-letnia Julitka przebywa w szpitalu, gdzie poddawana jest intensywnej chemioterapii, która ma zwalczyć przerzuty na wątrobie. Specjalnie dla dziewczynki zorganizowana została Zbiórka Publiczna "Pomóżmy Julitce" - podczas uniejowskiej majówki uzbierano 6820,00 zł, jednak pomoc na leczenie nadal jest potrzebna.

Wszyscy, którzy chcą pomóc mogą to zrobić na kilka sposobów - wpłacając darowiznę na specjalne konto, wysyłając smsa lub zbierając plastikowe nakrętki, które należy dostarczyć do działu promocji w Urzędzie Miasta w Uniejowie lub do Miejskiego Przedszkola w Uniejowie.

 


 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone