Zamknij
REKLAMA

Koncert Raz Dwa Trzy w Uniejowie [ZDJĘCIA]

11.59, 17.06.2018 M.K Aktualizacja: 09.35, 26.06.2018
Skomentuj Fot. Michał Kubacki
REKLAMA

Koncert zespołu ",,Raz Dwa Trzy" odbył się w sobotę 16 czerwca 2018 roku w Uniejowie. To pierwszy z trzech koncertów, które w ramach projektu "Splątani miłością do muzyki" organizuje Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni.

Z zespołem wystąpiła 60. osobowa grupa integracyjna oraz lokalni muzycy: Marcin Jaśkiewicz (gitara), Bartosz Wroniszewski (perkusja), Mirosław Madajski (trąbka), Łukasz Mosiagin (gitara basowa), Maksymilian Milczarek (puzon) oraz Maciej Janecki (instrument klawiszowy). Grupę integracyjną tworzą uczniowie ze szkół podstawowych z Uniejowa, Zadzimia, Wartkowic, Zygier, Kłódnej, Wielenina, Wilamowa i Spycimierza oraz uczestnicy korzystający ze wsparcia Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Czepowie. 


Na zdj. Monika Mazur z młodymi wykonawcami z grupy integracyjnej.


Na zdj. GDP SQUAD.

Koncert prowadziła znana z serialu "Na sygnale" Monika Mazur, a występ zespołu "Raz Dwa Trzy" poprzedziły występy laureatów XVII Gminnego Festiwalu Piosenki w Uniejowie oraz GDP Squad.

Koncerty, których pomysłodawcą i organizatorem jest Uniejowskie Stowarzyszenia Aktywni nie są zwykłymi występami znanych artystów. Ściągani do Uniejowa muzycy występują w swoim najlepszym repertuarze wspólnie z lokalnymi muzykami, w tym również z dziećmi, młodzieżą oraz osobami niepełnosprawnymi.Podczas sobotniego wydarzenia "Raz Dwa Trzy" zagrało swoje największe przeboje, w jednym z utworów wystąpiła również Karolina Skrzyńska, która w maju poprowadziła warsztaty z grupą integracyjną.

ka.
Na scenie razem z Raz Dwa Trzy wystąpiła Karolina Skrzyńska.

SPLĄTANI MIŁOŚCIĄ DO MUZYKI to projekt, który Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni realizuje w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego. W kwietniu bieżącego roku ze swoim pomysłem uniejowianie zajęli pierwsze miejsce wśród pomysłów na realizację zadań  z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego uzyskując dofinansowanie na realizację przedsięwzięcia na sumę 240 649,75 zł.

Koncert grupy „Raz Dwa Trzy” to nie jedyne planowane wydarzenie, ponieważ do końca roku organizowane będą jeszcze koncerty w Wartkowicach i Zadzimiu. O tym kto wystąpi w kolejnych integracyjnych projektach poinformujemy na naszym portalu już wkrótce.


Na zdj. Adam Nowak z zespołu Raz Dwa Trzy.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

WidzWidz

0 0

Koncert swietny. Super piosenki. Będzie coś jeszcze w Uniejowie z koncertów? 07:38, 19.06.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

bedzie:Dbedzie:D

0 0

będzie 8 lipca. Z Polsatem koncert 11:23, 21.06.2018


JaJa

0 0

Będzie. 21:30, 19.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%