Zamknij
REKLAMA

Nauka tańca z Tomaszem Barańskim już w niedzielę w Uniejowie

14:08, 06.07.2018 | M.K
Skomentuj Tomasz Barański z grupą NEXT.
REKLAMA

Podczas Earth Festival, jedną z atrakcji drugiego dnia będzie STREFA TAŃCA, która powstanie w Rynku w Uniejowie. To właśnie tam w niedzielę o godz. 16.00 będzie można wziąć udział w lekcji tańca, którą poprowadzi znany z Tańca z Gwiazdami Tomasz Barański.

Nauka Tańca Dla Ziemi, prowadzona przez Tomka Barańskiego i jego tancerzy z grupy NEXT to jedna z atrakcji organizowanych w ramach Earth Festival w Uniejowie.


źródło: Polsat https://www.youtube.com/watch?v=spFG6wJZg9Q

Tomasz Barański to zawodowy tancerz i choreograf. W 2010 został półfinalistą piątej edycji programu TVN You Can Dance – Po prostu tańcz, występował także w  Taniec z Gwiazdami oraz Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie partnerował m.in. Klaudii Halejcio i Tatianie Okupnik. Zwycięzca kryształowej kuli w „Dancing Whit The Stars” z Eweliną Lisowska. W ostatniej edycji zachwycił swoim niesamowitym show w finale programu z Katarzyną Dziurską. Uczestniczy w największych wydarzeniach muzycznych, telewizyjnych w Polsce.

Relacje z przygotowań do wielkiego koncertu, który zakończy uniejowski festiwal oraz transmisje na żywo ze wszystkich stref Earth Festival będzie można oglądać w niedzielę już od 8.30 na Polsat NEWS.


źródło: https://www.facebook.com/tomasz.baranski.5095

[ZT]1538[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%