Zamknij

Zawody o puchar burmistrza rozegrane. Zwycięzca złowił 72 ryby

09:54, 15.07.2018 M.K Aktualizacja: 13:24, 06.02.2020
Skomentuj Na zdj. zwycięzca sobotniego turnieju wędkarskiego. Na zdj. zwycięzca sobotniego turnieju wędkarskiego.

,,Zawody w wędkarstwie spławikowym o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów" odbyły się 14 lipca 2018 roku na zbiorniku „Kaczka” w Człopach. Zawody wygrał Ryszard Garasimowicz, który złowił 72 ryby ważące łącznie 4,59 kilograma.

Pierwsze miejsce w ,,Zawodach w wędkarstwie spławikowym o Puchar Burmistrza Miasta Uniejów" zajął Ryszard Garasimowicz, który złowił 72 ryby ważące łącznie 4,59 kilograma.Drugie miejsce zajął Wiesław Karolewski łowiąc 45 ryb ważących 2,77 kilograma, a trzecie Tomasz Maj, który złowił 34 ryby o łącznej wadze 2,31 kilograma. Największą rybę - leszcza o długości 41 centymetrów złowił Jakub Rusek.

Na zdjęciu zwycięzca w kategorii największej złowionej ryby.

Nagrody zwycięzcom zawodów wręczyli burmistrz Uniejowa - Józef Kaczmarek oraz sędziowie zawodów - Dariusz Adamiak i Roman Kowalewski.

Podczas zawodów wręczono także statuetki dla najbardziej zasłużonych członków koła z okazji 70-lecia Koła Wędkarskiego nr 16 w Uniejowie, które odbyło się 16 czerwca 2018 roku.