Zamknij
REKLAMA

Tym razem św. Mikołaj przyjechał do Uniejowa motocyklem

08:50, 07.12.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Kubacki

6 grudnia 2018 r. w Uniejowie świętowano Mikołajki. Oprócz wspólnego ubierania choinek ustawionych przy kompleksie termalno-basenowym oraz wizyty św. Mikołaja odbyło się także poświęcenie żywej szopki, w której znajdują się prawdziwe zwierzęta dostarczone przez właścicieli ZOO Safari w Borysewie.

Przed południem odbyło się wspólne ubieranie choinek, w którym wzięły udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z Uniejowa, Wielenina, Wilamowa i Spycimierza, Przedszkola Miejskiego w Uniejowie oraz grup z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy Społecznej w Czepowie i Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych w Stemplewie. Udział w wydarzeniu wzięli również burmistrz Uniejowa Józef Kaczmarek i przewodniczący Rady Miejskiej w Uniejowie Mirosław Madajski.


Imprezę Mikołajkową pod Termami prowadził Robert Palka, p.o. dyrektor MGOK w Uniejowie.


Na zdj. od lewej ks. Infułat Andrzej Ziemieśkiewicz i burmistrz Józef Kaczmarek.

Poświęcenia Bożonarodzeniowej Szopki, która tradycyjnie stanęła przy basenach termalnych dokonał ks. Infułat Andrzej Ziemieśkiewicz. W żywej szopce, w której znajdują się zwierzęta z Zoo Safarii w Borysewie można zobaczyć między innymi wielbłąda, kozę oraz osła. Przy Termach pojawiło się także dwóch świętych Mikołajów, którzy rozdawali dzieciom słodkie prezenty. W tym roku pod Termy Uniejów Mikołaje przyjechali na motocyklu, a towarzyszyli im pomocnicy z uniejowskiej Przystani Motocyklowej, którzy również przywieźli najmłodszym słodkie prezenty.

Słodkie prezenty dla najmłodszych przygotowali także goście z uniejowskiej Przystani Motocyklowej.

     

Wszystkie dzieci, które miały czapkę mikołaja mogły skorzystać tego dnia ze zniżek na wejście do kompleksu termalno-basenowego. Poza tym w klubie Nautilus zorganizowano kącik fryzjerski oraz animacje dla dzieci.

Warto zaznaczyć, że również w najbliższy weekend 8 i 9 grudnia najmłodsi będą mogli odwiedzić klub Nautilus i skorzystać z podobnych atrakcji. Odbywały się one będą przy okazji Jarmarku Bożonarodzeniowego, który zorganizowany będzie obok uniejowskich basenów. 

[ZT]1774[/ZT]

 

[ZT]1775[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone