Zamknij
REKLAMA

Tak Uniejów powitał Nowy Rok [ZDJĘCIA]

18:03, 01.01.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Uniejowianie, którzy nie wybrali się na sylwestrowe bale mieli okazję powitać Nowy Rok podczas imprezy organizowanej na miejskim rynku. Jak co roku przygotowano widowiskowy pokaz fajerwerków, po którym impreza przeniosła się do sali strażackiej, gdzie trwała zabawa taneczna.

Sylwestrową zabawę organizowaną przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie, Urząd Miejski w Uniejowie, P.G.K. Termy Uniejów sp. z o.o. i OSP w Uniejowie rozpoczął występ Kapeli ze Wsi Wilamów, która na uniejowskim Rynku wystąpiła przed północą. Przed widowiskowym pokazem fajerwerków życzenia mieszkańcom gminy i gościom złożył wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Uniejowie Lucjan Łukasik.


Na zdjęciu wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Uniejowie Lucjan Łukasik. (fot. © wszelkie prawa zastrzeżone).


fot. © wszelkie prawa zastrzeżone


fot. © wszelkie prawa zastrzeżone

Ciąg dalszy otwartej imprezy sylwestrowej organizowanej w Uniejowie odbył się w sali OSP, gdzie do rana trwała zabawa taneczna.


fot. © wszelkie prawa zastrzeżone

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone