Zamknij
REKLAMA

27. Finał WOŚP: Co można będzie wylicytować w Uniejowie? [ZDJĘCIA I WIDEO]

07:35, 10.01.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Jednym z ważniejszych punktów niedzielnego 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Uniejowie będzie licytacja gadżetów i przedmiotów, które sztab 3122 otrzymał od Fundacji WOŚP. Wśród nich znajdują się między innymi flaga, kalendarz i zdjęcie z autografami Jurka Owsiaka, ale także orkiestrowe dziecięce body i budzik. Co jeszcze będzie można wylicytować 13 stycznia?

Licytacja, która odbędzie się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie zorganizowany będzie lokalny sztab, rozpocznie się około godziny 18. Wszystkie przedmioty będzie można oglądać w sztabie już od rana, a przez cały dzień będą odbywały się tam także atrakcje dla najmłodszych oraz dorosłych.


Na zdjęciu zespół MGOK w Uniejowie, gdzie organizowany jest uniejowski sztab WOŚP. 

Jak przewidują organizatorzy uniejowskiego sztabu, najprawdopodobniej licytowanych będzie jeszcze więcej przedmiotów, ponieważ zgłaszają się już osoby i firmy, która chcą przekazać dodatkowe atrakcyjne niespodzianki.


Na zdjęciu kalendarz z autografem Jurka Owsiaka, który w ubiegłą sobotę naszemu sztabowi wręczył sam dyrygent orkiestry. 13 stycznia będzie go można wylicytować w Uniejowie.

Przypomnijmy, że z ubiegłorocznych licytacji udało się w Uniejowie uzyskać trzy tysiące złotych, co łącznie z kwotą zebraną w całej gminie przez wolontariuszy dało rekordową sumę 17.030,81 zł.

W galerii zobacz więcej gadżetów, które będą licytowane w Uniejowie podczas 27. finału.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone