Zamknij
REKLAMA

Martyna Bielawska trenowała z paniami w Uniejowie [ZDJĘCIA]

09:58, 10.03.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Jak co roku Termy Uniejów i Uzdrowisko Termalne Uniejów przygotowują z okazji Dnia Kobiet specjalne atrakcje - zniżki dla Pań na wejścia na kompleks termalno-basenowy oraz inne atrakcje. Tym razem do Uniejowa przyjechała Martyna Bielawska, która poprowadziła specjalnie dla kobiet program treningowy.

W tym roku podczas Babskiego Weekendu na panie czekały zniżki na basen, porady dietetyczne, a wszystkie aktywne panie mogły wziąć udział w bezpłatnym treningu z Martyną Bielawską.

,,Myślałam, że to będzie spokojny, lekki trening, a okazało się, że Pani Martyna daje nam niezły wycisk. Dotąd nie ćwiczyłam z opaskami, ale dzisiejszy trening pokazał, że to wymaga aktywności wielu partii mięśni i wymaga sporego wysiłku od nas. Bardzo fajne i interesujące zajęcia. Sporo z ćwiczeń pokazanych tutaj na pewno wykorzystam podczas ćwiczeń w domu - mówi Ania, jedna z uczestniczek treningu Booty Killer.


Na zdjęciu Martyna Bielawska.

Martyna to czynna zawodniczka i reprezentantka Polski w lekkoatletyce, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w trójskoku i skoku wzwyż, a także kilkukrotna reprezentantka Polski na arenie międzynarodowej. Ponadto jest pedagogiem kultury fizycznej i zdrowotnej, trenerem personalnym i instruktorem kulturystyki i fitness. 

  

Program Booty Killer to specjalny program treningowy z wykorzystaniem opasek kinetycznych. W treningu, który odbył się 9 marca w sali rycerskiej uniejowskiego zamku wzięły udział głównie panie, które po raz pierwszy miały okazję trenować z użyciem specjalnych opasek.

 

 

[ZT]1908[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Big BoyBig Boy

1 0

Ale Laskaaa. No takie Panie można zapraszac do Uniejowa :D najlepiej latem jakb bedzię gorąco 16:19, 11.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone