Zamknij
REKLAMA

Oddział ZNP w Uniejowie ma nowego szefa. Kto został nowym prezesem?

14:54, 26.04.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego w Uniejowie ma nowego prezesa. Podczas spotkania sprawozdawczo - wyborczego, które odbyło się 25 kwietnia br., Barbarę Zwolińską na stanowisku szefa uniejowskiego związku zastąpił Rafał Wincenciak.

Oddział ZNP w Uniejowie musiał wybrać prezesa do końca kwietnia, ponieważ już wkrótce odbędą się także wybory władz na wyższych szczeblach związku -powiatowym i okręgowym. Podczas wyboru władz w Uniejowie jedyną zgłoszoną kandydaturą była kandydatura Rafała Wincenciaka, który otrzymał poparcie związkowców i objął funkcję prezesa Oddziału ZNP w Uniejowie na kolejne 5 lat. Tym samym zastąpił Barbarę Zwolińską, która była szefem związku w latach 2006-2010 i 2017-2019.

     
Na zdjęciach Barbara Zwolińska, ustępująca szefowa ZNP w Uniejowie i nowy prezes, Rafał Wincenciak.

Jak powiedziała nam Barbara Zwolińska - była prezes, będzie nadal wspierać działania ZNP, jednak już nie pełniąc tej funkcji.

Nowy prezes ZNP w Uniejowie, Rafał Wincenciak jest nauczycielem historii, WOS oraz doradztwa zawodowego. Pracuje obecnie w szkołach podstawowych w Uniejowie i Wilamowie, przez 10 lat pełnił także funkcję wicedyrektora w Zespole Szkół w Uniejowie.


Zdj. archiwum prywatne B. Zwolińskiej.

 

W nowo wybranym zarządzie znalazły się również:  Beata Czerwińska, Magdalena Derlacz, Anna Gazda, Henryka Jagieła i Joanna Wicherkiewicz. W składzie nowej Komisji Rewizyjnej z kolei zasiądą: Martyna Janiak, Małgorzata Kaźmierczak i Mirosława Wiśniewska.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone