Zamknij
REKLAMA

Przedsiębiorcy w sobotę zapraszają na majówkę w parku

08:00, 01.05.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Uniejowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców Turystycznych zaprasza w najbliższą sobotę na polanę w uniejowskim parku. To tam od godziny 14. odbywać się będzie majówka.

Podczas kilkugodzinnej imprezy, która powróciła do kalendarza imprez cyklicznych w Uniejowie będzie można spróbować lokalnych smakołyków, wypieków oraz zakupić potrawy z grilla. Nie zabraknie także stoisk z rękodziełem. W parku pojawią się również, jak co roku, atrakcje dla najmłodszych.  Imprezę taneczną poprowadzi Dj Mariusz.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone