Zamknij
REKLAMA

W Uniejowie kręcą serial! Ekipa filmowa opanowała zamek

21:11, 14.05.2019 | M.K
Skomentuj Ekipa filmowa OPUS TV zagościła w Uniejowie przez trzy dni zdjęciowe.
REKLAMA

Prawdopodobnie jesienią zobaczymy efekty pracy filmowców, którzy opanowali uniejowski zamek. To tam powstają zdjęcia do jednego z odcinków drugiej serii serialu ULTRAVIOLET nadawanego w AXN.

Za realizację 12-odcinkowej produkcji ponownie odpowiada Opus TV, należący do grupy Opus Film (Oscar za film „Ida”). Zdjęcia do nowych odcinków rozpoczęły się w maju w Łodzi. Jeden z najnowszych odcików, których emisja planowana jest jesienią w AXN, przez trzy dni realizowany jest we wnętrzach uniejowskiego zamku. Realizacja zdjęć w Uniejowie odbywa się od 13 do 15 maja. 

"Ultraviolet" to serial produkcji AXN opowiadający historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi, w której staje się świadkiem tragedii. Rozpoczyna się śledztwo. Policja uznaje, że było to samobójstwo. Młoda dziewczyna nie zgadza się z tym i po zamknięciu sprawy przyłącza się do grupy detektywów amatorów. Na własną rękę chcą rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci. (filmweb.pl).

W drugiej serii ponownie zobaczymy m.in. Martę Nieradkiewicz i Sebastiana Fabijańskiego. Reżyserem  pierwszych odcinków, w tym realizowanego w Uniejowie jest Bartosz Prokopowicz.

 


 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA