Zamknij
REKLAMA

W niedzielę Termy oglądała w telewizji cała Polska [ZDJĘCIA, WIDEO]

12:53, 01.07.2019 | M.K
Skomentuj
Od lewej prezenterka TVP2 Aleksandra Kostka, Szymon Wydra z synem oraz dr Bartosz Chudzik.
REKLAMA

W minioną niedzielę 30 czerwca w porannym programie ,,Pytanie na śniadanie" , który emitowany jest na antenie TVP2 można było zobaczyć specjalne wejścia na żywo z Term Uniejów. Gościem specjalnym programu był wokalista Szymon Wydra, który na Termy przyjechał z rodziną.

Podczas czterech wejść ,,na żywo" realizowanych w kompleksie basenowym ,,Term Uniejów", oprócz prognozy pogody prowadzonej przez Aleksandrę Kostkę można było zobaczyć m.in. rozmowę z wokalistą Szymonem Wydrą, który odwiedził baseny termalne. Gośćmi programu byli także dr Bartosz Chudzik, specjalista chorób kręgosłupa z Medical SPA Hotel Lawendowe Termy ****, który mówił o leczniczych walorach wody geotermalnej, Małgorzata Borkowska-Sternik, która zaprezentowała nową linię kosmetyków Termy Uniejów SPA oraz dr inż. Anna Szosland, z Zakładu Jakości Żywności, Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno – Spożywczego w Warszawie, która mówiła o hodowli alg na wodzie geotermalnej.


Aleksandra Kostka - pogodynka programu PnŚ podczas przerw w nagraniu korzystała ze słonecznej pogody w Termach Uniejów.


Małgorzata Borkowska-Sternik z Over Group zaprezentowała nową linię kosmetyków na bazie wody termalnej z Uniejowa. To seria Termy Uniejów SPA.


Na zdjęciu suszone algi, które wyhodowano na wodzie geotermalnej z Uniejowa. Już wkrótce mogą one znaleźć szerokie zastosowanie w kosmetyce oraz produkcji spożywczej.

Poniżej linki do wideo z wejść na żywo z Uniejowa (kliknij w zdjęcie):
Wejście 1:

Wejście 2:

Wejście 3:

Wejście 4:

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA