Zamknij
REKLAMA

VI Festiwal Lawendy w Uniejowie [ZDJĘCIA]

08:02, 28.07.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę, 27 lipca w Uniejowie odbyła się szósta już edycja Festiwalu Lawendy. Impreza gościła po raz kolejny w Medical Spa Hotel **** Lawendowe Termy, którego ogród zdobi 4 tysiące lawendowych nasadzeń. 

Występy muzyczne, warsztaty tematyczne, live cooking oraz stoiska z wyrobami z lawendy to atrakcje, które pojawiły się podczas VI Festiwalu Lawendy organizowanego 27 lipca 2019 roku w Medical Spa Hotel **** Lawendowe Termy w Uniejowie. 

Przy hotelu pojawiły się tradycyjnie stoiska, na których oferowano lawendowe delikatesy (miody, słodycze, syropy), lawendowe rękodzieło (woreczki z lawendą, fusetki, wianki, bukiety czy kosmetyki naturalne, sporządzane w oparciu o lawendę (olejki, destylaty lawendowe, kremy, mydła). Swoje prace malarskie i rękodzieło nawiązujące tematyką także do lawendy prezentowali lokalni artyści. 

Atrakcje związane z Festiwalem Lawendy rozpoczęły się o godzinie 10. Wszyscy chętni mogli uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach jogi, warsztatach antystresowych, florystycznych oraz motywacyjnych dla kobiet. Na dzieci czekała specjalna strefa animacji oraz warsztaty malowania koszulek. 


Podczas specjalnych zajęć pszczelarz Mieczysław Łabędzki opowiadał o tym, jak powstaje plaster miodu i jak wygląda cykl życia pszczół.


Uczestnicy festiwalu mogli podczas imprezy spróbować m.in. chłodnika z botwiny, który podczas pokazu live cooking przygotowała szef kuchni hotelu - Urszula Czyżak.


Nie zabrakło także występów muzycznych, w trakcie festiwalu w hotelowym ogrodzie wystąpił akordeonista Konrad Salwiński oraz zespół ludowy Włościanki. W hotelowej restauracji  można było obejrzeć występ zespołu Club de Paris oraz recital fortepianowo-saksofonowy Jakuba Czecha i Patrycjusza Parnowskiego.


Laureaci konkursu na najbardziej lawendowy strój.

REKLAMA
(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

RoooRooo

3 0

Super impreza 💜💟💜 11:17, 28.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EhEh

1 0

Super miejsce i fajny. Spokojny klimat imprezy . Można się było zrelaksować. 07:17, 29.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone