Zamknij
REKLAMA

Uniejów: Zakończenie Polskiej Ligi Paintballowej 2019

08:33, 15.09.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
W turnieju PLP w Uniejowie wziął udział również aktor Alan Andersz. By zagrać turnieju PLP, drużyna, w której występuje reaktywowała się po blisko pięciu latach przerwy.

Finałowy turniej Polskiej Ligi Paintballowej  2019 odbył się w Uniejowie 14-15 września 2019 roku. Już po raz siódmy rozgrywki PLP rozgrywane są w uzdrowisku Uniejów.

W 2009 roku została reaktywowana Polska Liga Paintballowa. To w jej ramach miłośnicy paintballa z całej Polski rozgrywają turnieje i spotykają się na czterech dużych turniejach w kraju. W  miniony weekend na polu panitballowym w Uniejowie odbyły się ostatnie w tym sezonie rozgrywki PLP (Pierwszej Ligi, Drugiej Ligi, Trzeciej Ligi oraz PLP3). 

Na polu panitballowym, który stanął przy moście w Uniejowie podczas dwóch dni turniejowych rywalizowały ze sobą 44 drużyny. Organizatorem turnieju, w którym wystąpiło 300 zawodników był Vattenball i Polska Liga Paintballowa, a partnerem Termy Uniejów. 


Wśród zawodników, którzy rywalizowali w niedzielnych zmaganiach był także aktor Alan Andersz, który wystąpił w zespole The Hated Crew (wcześniej Warsaw United) (III liga PLP). By zagrać turnieju w Uniejowie drużyna reaktywowała się po blisko pięciu latach. Sam Andersz zaczynał przygodę z paintballem już w 2006 roku.

Gospodarzami poprzednich spotkań PLP w tym sezonie  były:  Latosówka k/ Częstochowy, Ksawerów i Uniejów, w którym w maju rozegrano jeden z turniejów. 

Wyniki turnieju w Uniejowie na FB PLP. 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone