Dzisiaj swoją premierę ma nowa piosenka pt. "Całować chcę" zespołu Lider Dance. Teledysk do nowej produkcji jest już dostępny na kanale YouTube grupy.
Zdjęcia do teledysku powstawały w Sulejowie i Łodzi. Teledysk w wyjątkowym klimacie przenosi nas w lata 50., w których grupka przyjaciół wybiera się na wspólny wyjazd. W klipie zobaczymy historię dwójki zakochanych.
Autorką tekstu do najnowszej piosenki ,,Całować chcę" jest pierwsza wokalistka zespołu - Karolina Michalak, autorem muzyki Lider Dance.
::addons{"type":"youtube","url":"https://youtu.be/jj8pE9wmGlQ"}
Zespół ,,Lider Dance" powstał w 2004 roku. Obecnie grupa występuje w składzie: Agnieszka Mazurek, Marcin Madajski i Marcin Tomczyk. Czy kolejna piosenka zespołu będzie hitem?
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu uniejow.net.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz