Zamknij
REKLAMA

Pokaz laserowy na rzece i premiera nowego oświetlenia w Uniejowie [ZOBACZ KIEDY]

12:14, 06.11.2019 | materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. UM w Uniejowie.

Już w najbliższą niedzielę, 10 listopada, zapraszamy mieszkańców gminy Uniejów na pokaz świetlny nowej iluminacji głównych obiektów naszego miasta. Tego dnia inauguracji oświetlenia towarzyszyć będą: przestrzenny pokaz laserowy na rzece Warcie,  projekcja animacji Uniejowa oraz  iluminacja zieleni w parku zamkowym.

Burmistrz Uniejowa, Józef Kaczmarek zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na godzinę 18.00 na plac przy Domu Pracy Twórczej. Wówczas burmistrz oraz wykonawca projektu zapoznają zebranych ze szczegółami inwestycji pn.: „Budowa, przebudowa i modernizacja oświetlenia publicznego w Uniejowie” oraz zostaną zaprezentowane premierowo efekty przedsięwzięcia. Na uczestników którzy dotrą na godzinę 18. czeka niespodzianka w formie ciepłego poczęstunku.

O postępach prac mozna przeczytać poniżej.
 

[ZT]2368[/ZT]

Realizacja zadania dobiegła końca, a już w najbliższą niedzielę będzie okazja, aby po raz pierwszy zobaczyć całość nowego oświetlenia w pełnej krasie. Inauguracji oświetlenia towarzyszyć będą:  przestrzenny pokaz laserowy, projekcja animacji Uniejowa oraz iluminacja zieleni w parku zamkowym.

Cały pokaz odbywać się bezie pod hasłem „Uniejów świętuje Niepodległość”. Zainaugurowany pokaz laserowy, który odbędzie się o godzinie 18 będzie cyklicznie powtarzany tego dnia aż do godziny 22.00. 

Serdecznie zapraszamy.

(materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

UNWUNW

7 4

Brawo dla włodarza Uniejowa! Super pomysł! Uniejów pięknieje w oczach 19:53, 06.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

adamadam

6 7

Uniejow Moje Miasto- to zaszczyt tutaj mieszkac - pieknieje z roku na rok - brawo P. Burmistrzu - podziwiam pana talent wspanialej wspolpracy z wieloma organizacjami , widac to na kazdym kroku - dziekuje za piekniejace miasto 21:49, 06.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KapselKapsel

2 4

Adam-Klakier to by było lepsze , a jak już piszesz o Szefie to pisz z dużej litery Pan 20:52, 13.11.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

adamadam

2 2

tobie sie nic nie podoba - nic nie zrobi tylko zle i zle - do roboty chlopie - naucz sie czytac ze zrozumieniem 14:33, 16.11.2019


REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone