Zamknij
REKLAMA

4. Forum Inteligentnego Rozwoju w Uniejowie [Zdjęcia]

06:33, 30.11.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Dwa dni trwało 4. Forum Inteligentnego Rozwoju, które odbyło się 28-29 listopada 2019 roku w Uniejowie. W wydarzeniu wzięło udział kilkuset uczestników, którzy uczestniczyli w debatach i wykładach poświęconych innowacjom, inwestycjom i gospodarce. W drugim dniu forum uczestniczył prezenter Marcin Prokop.

W debacie pn.,,Studia i zawody przyszłości w obliczu sztucznej inteligencji" miał wziąć udział również prof. Jerzy Buzek, jednak z powodu nieobecności byłego premiera, część z jego wystąpieniem została zaprezentowana na telebimie. Z kolei Galę Liderów Inteligentnego Rozwoju 2019 poprowadził dziennikarz i prezenter Marcin Prokop. Podczas tej uroczystości wręczone zostały nagrody honorowe dla najbardziej wybitnych osobowości działających na rzecz zrównoważonego i inteligentnego rozwoju.


Podczas forum swoje stanowiska miały firmy, które działają na polskim rynku i stawiają na innowacyjność i nowe technologie.

Forum Inteligentnego Rozwoju to równiez okazja do bezpośredniego kontaktu z innowacjami i rodzimymi pomysłami na nowoczesne, ekologiczne rozwiązania. Wśród gości jest m.in. producent sprayu gaśniczego iBlockFire, który jest w pełni biodegradowalny i wytwarzany z naturalnych substancji, bez dodatków chemicznych. 

Debata finałowa pt.,, Gra o przyszłość, czyli wizjonerzy, wynalazcy, naukowcy, biznesmeni razem czy osobno?" miała dać odpowiedź na pytania, jak biznes i nauka powinny współpracować, aby maksymalizować szanse na sukces rynkowy. W dyskusji głos zabrały uznane autorytety w dziedzinie nauki oraz przedsiębiorcy i inwestorzy mogący się pochwalić osiągnięciami we wdrażaniu innowacji na rynkach gospodarczych.

Marcin Prokop nie tylko poprowadził tego wieczoru galę wręczenia nagród, ale mówił także o tym, jak najnowsza technologia wpływa na nasze życie i pracę oraz co należy wiedzieć, żeby na tym skorzystać. Podczas swojego wystąpienia mówił o zmianach w technologii, trendach oraz niebezpieczeństwach i korzyściach z tych zmian.

Jednym z punktów gali był także pokaz kolorowej odzieży medycznej, o której mówiła Ewa Wiertelak, właścicielka marki Medora.

Na zakończenie, podczas uroczystego bankietu wystąpił Zespół Backstage, który zagrał największe hity z pogranicza popu i rocka. Coverband ma na swoim koncie występy w Must Be The Music,  Mam Talent oraz  X-Factor.

[ZT]2428[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone